YK11 - Extrémní síla a rapidní nárůst svalů!

Kód: 50
136 hodnocení
Značka: Imperus Sarms
1 690 Kč
In Stock (> 5 ks)

Prudký nárůst hmoty. Obrovský nárůst síly.
Do jisté míry omezuje myostatin, čímž umožňuje ještě větší nárůst svalů.

Toto balení obsahuje 60 kapslí.
V každé kapsli je 5mg látky YK11.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč YK 11? 

YK 11 je pravděpodobně nejsilnější Sarm. Především potenciálem budovat svaly a nabrat sílu. Zároveň má jednu zásadní vlastnost, a tou je inhibice myostatinu pomocí zvýšení hladiny follistatinu, který je jeho protějškem. Tím dochází k prolomení vrchního genetického omezení a naše těla nás pustí růst ještě dál

 • YK 11 je něco jako hybrid mezi Sarmem a Steroidem. Má velmi podobnou strukturu jako dihydrotestosteron, steroidem však není.
 • Díky těmto speciálním vlastnostem, které YK 11 má (což je vliv na inhibici myostatinu), můžeme podstatně zvýšit naše genetické šance na další svalový růst, kterého bychom bez YK 11 nikdy nebyli schopni docílit.
 • YK 11 podstatně zvyšuje sílu a je pravděpodobně nejsilnější anabolickou látkou ze všech Sarmů.
 • Díky své povaze musí mít tento Sarm připojený methyl ester, aby látka dokázala projít játry do těla. Tím je zvýšená potřeba starat se o zdraví jater. Silně doporučujeme najít si co nejlepší podpůrné látky na ochranu jater, jako je například ostropestřec mariánský, či essenciale forte (volně prodejné produkty v lékárnách), nebo jiný produkt tohoto typu a nepřekračovat v délce užívání 8 týdnů. Toxicita a zátěž na játra není tak silná jako u orálních steroidů, ale je vždy moudré co nejzodpovědněji a nejpoctivěji dbát o své zdraví.
 • YK 11 má vliv na snížení hladiny produkce vlastního testosteronu, a proto silně doporučujeme udělat kompletní po cyklovou terapii (PCT).
 • Tento Sarm rozhodně není dobrou volbou pro začínajícího uživatele a speciálně ne pro ženy!

Dávkování:

 • Teoreticky by se doporučené dávkování mohlo pohybovat takto: (Avšak nezapomeň, že SARMy jsou určeny výhradně pro vědecké a výzkumné účely!)
 • Muži 5mg denně, až se objeví první výsledky, je možné navýšit na 10-15mg denně. Doporučujeme pokrýt den oddělenými dávkami po 5mg.
 • Nepřekračujte 8 týdnů užívání v kuse!
 • Není vhodné pro ženy!

Obsah:

 • Každá kapsle obsahuje 5mg látky YK 11.  
 • Plnidlo je maltodextrin.

Disclaimer: prodej SARMs látek slouží pouze pro vědecké účely, ke kterým jsou výhradně určeny, tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté z vědeckých studií a nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů.

Disclaimer: SARMs can be generally used for scientific purposes only, thus they are not a dietary supplement or medicine. All information provided on this website is taken from scientific studies and these are not meant as a guide, it only points to scientifically proven effects of these products. All texts act only on a hypothetical level. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Follow us on
social sites