Testolone RAD 140 - Síla, Hmota, Tvrdost

Kód: 60
184 hodnocení
Značka: Imperus Sarms
1 790 Kč
In Stock (> 5 ks)

Sarm Testolone RAD 140.

Zvýšení Síly, náběr Hmoty.

Toto balení obsahuje 90 kapslí.
V každé kapsli je 5mg látky RAD 140.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč Testolone RAD 140?

Testolone je jedním z nejuniverzálnější SARMs, může pomoct zvýšit sílu, nabrat hmotu, zvyšuje žilnatost a pomáhá při regeneraci.

 • Ve světě fitness se ukazuje, že Testolone je silný Sarm schopný budovat čistou svalovou hmotu, za zachování nízké hladiny tuku, a zároveň má velký vliv na rozvoj síly (pokud vše koresponduje s výživovou a tréninkovou metodikou).
 • Ve fitness komunitě se uživatelé často i shodují na pozitivním vlivu Testolonu na motivaci a nasazení do tréninku.
 • Ten pro kterého je rozvoj síly hlavním cílem, by měl určitě vybrat právě tento Sarm.
 • Testolone byl a je vyvíjen především kvůli dvěma potenciálním lékařským aplikacím. První je obrana před ztrátou svaloviny pro pacienty trpící následkem zranění, či vlivem nemoci. Druhá aplikace v lékařství naznačuje, že by mohlo jít o slibnou látku v boji proti rakovině prsu.

Dávkování:

 • Teoreticky by se doporučené dávkování mohlo pohybovat takto. (Avšak nezapomeň, že SARMy jsou určeny výhradně pro vědecké a výzkumné účely!)
 • Muži 10 až 20mg denně, ale lze i navýšit po nějaké době na hladiny kolem 30mg.
 • Ženy 5 až 10mg denně.
 • Podle množství dávky má tato látka vliv na omezení vlastní produkce testosteronu. Proto je doporučováno uzavřít cyklus užívání tzv „Pocyklovou terapií“ na opětovnou obnovu původního zdravého stavu.
 • Podle konkrétního cíle je možné RAD 140 kombinovat s ostatními Sarmy, na extrémní náběr svalové hmoty s LGD 4033, případně s MK 677 pro lepší egenerační možnosti těla při navýšení silové kapacity v tréninku.

Složení:

 • 5mg látky RAD 140 na kapsli. (CAS Number: 1182367-47-0)
 • Plnidlo kapsle Maltodextrin.

 

Disclaimer: prodej SARMs látek slouží pouze pro vědecké účely, ke kterým jsou výhradně určeny, tedy nejsou doplňkem stravy ani lékem. Veškeré informace uvedené na tomto webu jsou převzaté z vědeckých studií a nejsou návodem, pouze poukazují na vědecky ověřované efekty těchto produktů.

Disclaimer: SARMs can be generally used for scientific purposes only, thus they are not a dietary supplement or medicine. All information provided on this website is taken from scientific studies and these are not meant as a guide, it only points to scientifically proven effects of these products. All texts act only on a hypothetical level. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Follow us on
social sites