3x Testosteron Booster with additional discount and free delivery

Kod: 210
Promocja Polecane
37 ocen
GratisGratis zł424,30 –20 %
Krabicka 3Dmodel CZ
zł424,30 –20 % zł338,30 zł112,80 / 1 szt.
In Stock (> 5 szt)

3x Testosteron Booster.

Natural Booster of strenght and energy for every man! 3x90 tablets. With additional discount and free delivery!

Informacje szczegółowe

Opis szczegółowy produktu

This order contains 3x Testosteron Booster 90 tablets (total of 270) with additional discount and free delivery.

Testosteron Booster Vám pomůže k udržení správné hladiny testosteronu. Je pro každého muže, bez ohledu na jeho fyzickou aktivitu. Je vyroben pouze z přírodních zdrojů, tedy z bylinek, superpotravin, minerálů a aminokyselin. Výroba probíhá v České republice a je notifikován jako doplněk stravy. Je to natolik silný a synergický mix níže uvedených surovin, že efekt rozhodně poznáte, žádné placebo!

Složení Testosteron Boosteru:

Aminokyselina, která hraje roli v tvorbě a uvolňování hormonů v těle, a to skrze stimulaci centrální části mozku. Dokáže ovlivňovat produkci testosteronu ve varlatech,navíc dokáže pozitivně ovlivnit mužskou plodnost.

Rozemletý kořen z této v Andách žijící rostliny přináší zvýšenou vitalitu, energii a chuť na sex. Má vliv na zvýšení produkce vlastního testosteronu a pomáhá s udržením rovnováhy hormonů v těle. Má příznivý vliv na posílení imunity. Obsahuje vitamíny, minerály, antioxidanty, rostlinné steroly a saponiny.

Je unikátní multiminerální komplex získaný z červených mořských řas Lithothamnion calacareum, které žijí na dně čistého oceánu u Islandu. Během svého životního cyklu (cca 5 let) do sebe řasa absorbuje minerály z mořské vody. Poté, když je téměř celá zvápenatělá, řasa odumírá a zvápenatělá schránka klesá ke dnu. Tyto schránky se pak ručně sesbírají a rozemelou se na jemný prach, který vyniká obsahem vápníku a hořčíku, přirozeně získaného z mořské vody. Aquamin není jen vápník a horčík, je to dokonalá minerální výživa pro vaše klouby a kosti.

Tropická rostlina, která je klasifikována jako adaptogen, tedy pomáhá tělu od stresu. Dokáže snižovat hladinu krevního cukru. Má mnoho dalších benefitů, mezi které patří i snižování hladiny kortizolu, redukování symptomů

Bylina mající vliv na navýšení produkce testosteronu a zvýšení libida. Dále podporuje imunitní systém a působí jako antioxidant. Podporuje udržení optimální chuti k jídlu a normalizuje hladinu glukózy a cholesterolu v krvi.

Bylina stimulující v těle procesy vedoucí ke zvýšení produkce testosteronu, zároveň zvyšuje libido a zlepšuje erekci.

Je Himalájská bylinná substance užívaná v ajurvédské medicíně. Má pozitivní vliv na mnoho funkcí v těle, včetně příznivého vlivu na zvyšování produkce testosteronu, snížení únavy, lepší regeneraci organismu a má antioxidační účinek.

Přispívá k správnému fungování svalů a snižuje náchylnost ke křečím. Jeho nedostatek může negativně ovlivnit hladinu testosteronu v těle, navíc podporuje imunitní systém a metabolismus.

Tak teď už víte, co všechno Testosteron Booster obsahuje. Denní dávku tvoří tři pořádné tablety. Kdybychom do nich přidali další látky, tak budou tablety natolik velké, že nebudou komfortní na užívání. Tím chceme říci, že jsme Testosteron Booster z našeho pohledu už prostě lepší udělat nemohli. 

Dávkování:

 • Tři tablety denně. Může být jak ráno, tak večer. Spolknout, nebo rozkousat.
 • PCT dávka - 6 tablet denně. Ideálně tři ráno a tři večer.

Složení dle legislativy:

Aktivní složky

mg/3 tbl.

% DRHP*

DAA (kys. d-asparagová)

1 000,2

**

Maca extrakt z kořene

500,1

**

Hořčík (magnezium)

159,9

42,3 %

Ašvaganda extrakt z kořene

240

**

Pískavice řecké seno extrakt ze semen

160,2

**

Kotvičník zemní extrakt ze semen

125,1

**

Shilajit (Mumio) extrakt

50,1

**

Zinek

9,9

99 %

*% DRHP = denní referenční hodnota příjmu; **% DRHP není stanovena

Mezi příznaky poklesu Testosteronu patří:

 • nedostatek energie
 • nechuť k sexu
 • poruchy erekce
 • pokles sebevědomí
 • pomalejší regeneraci organismu
 • zhoršení paměti a koncentrace
 • úbytek svalové hmoty
 • hromadění tuku v těle
 • zvětšení prsních žláz
 • horší naladu a deprese

Každému muži po 30 letech věku začíná klesat hladina testosteronu v těle o 1-2% ročně, nenechte si jeho poklesem vzít energii a mužnost i vy!

Co cena, je adekvátní? Používáme špičkové suroviny, a to ve (na poměry těchto produktů) velmi vysokém množství, což samozřejmě zvedá náklady. Výroba v ČR také stojí něco navíc, ale kdybychom vyráběli v Asii, tak bychom nedokázali garantovat kvalitu, kterou chceme. Prémiové balení, aby se Vám produkt líbil a potěšil třeba i jako dárek je také nákladný, ale věřte, že to je minoritní náklad proti ceně surovin

Testosteron Booster

Bądź pierwszą osobą, która napisze post do tej pozycji.

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Nie wypełniaj tego pola:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.

Follow us on
social sites